O mnie

Izabela Ewa Ołdak – artystka sztuk pięknych o specjalizacji malarstwo. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Holenderskiego Instytutu Sztuki w Enschede. Inicjatorka i kuratorka rezydencji artystycznych Beyond Time/Poza Czasem, które gościły 24 artystów z 16 krajów w latach 2011-2017.

Autorka wystaw, performanców, warsztatów i wydarzeń kulturalnych. Tworzy obrazy i mandale intencyjne, magiczno-symboliczne diagramy oraz obrazy przedstawiające Świętą Geometrię. W jej dorobku znajdują się także krajobrazy oraz dzieła o tematyce kobiecej. Aktualnie pracuje nad cyklem obrazów pt.: “Droga do Boga” odsłaniając kolejne stopnie najwyższych wartości człowieka w drodze do doskonałości.

Od stycznia do marca 2019 była na praktykach w salonie Friends Project Tattoo w Bielsku-Białej. Obecnie tworzy magiczne tatuaże w intencji DOBRA.

Izabela Ewa to kobieta o mocy Ognia. Praktykuje rytuały związane z tym żywiołem (Szałas Potu, Agnihotra, Święty Ogień) Pasjonuje się praktykami szamańskimi, ezoteryką i mistycyzmem. Wyznaje życie w zgodzie z Naturą, zdobywając wiedzę poprzez kontakt z przyrodą i pracą z Kołem Życia i Zwierzętami Mocy.

W 2010 roku została inicjowana na szamańskiej ścieżce przez buriackiego szamana Valentino, na wyspie Olchon leżącej na jeziorze Bajkał na Syberii.
Od 2015 roku prowadzi CEREMONIE SZAŁASU POTU. Do tej praktyki została wprowadzona przez Wojciecha Jóźwiaka oraz wzbogacona poprzez uczestnictwo w ceremoniach prowadzonych przez Valerie Salez, Maestro Manuela Rufino oraz Nesa Kruka. Jej ceremonie są podróżą nie tylko poprzez kierunki świata i żywioły, ale także przez cztery etapy ludzkiego życia.
Zapoznała się także z technikami marszu transowego, pogrzebu wojownika oraz podróżami po wizje ( Vision Quest). Pracowała także ze snami i Roślinami Mocy.
Do tej pory odbyła dwukrotne odosobnienia medytacyjne (Vipassana) oraz liczne podróże także do egzotycznych krajów (Indie, Filipiny, Azerbejdżan, Maroko).

Izabela prowadzi także spotkania w KRĘGU (Kręgi Kobiet, Kręgi Mieszane, Twórcze Grono). Pracuje z bębnem szamańskim i drumlą, które traktuje jak wierzchowce przenoszące do innych wymiarów. Bęben służy jej także do wprowadzania w podróż np. w poszukiwaniu swoich Zwierząt Mocy. A ostatnio stał się także „płótnem”, na którym maluje magiczne symbole i wzory.

Jako znawczyni archetypów, symboli i żywiołów od wielu lat prowadzi rozmowy przy kartach, używając głównie TAROTA Thota i kart Osho.

Na co dzień prowadzi pracownię artystyczną SOWA STUDIO w Bielsku-Białej, gdzie tworzy swoje mistyczne obrazy, prowadzi warsztaty i wydarzenia artystyczne; kręgi i spotkania indywidualne.

Więcej informacji w CV: pobierz