Tatuaż

Od początku 2019 roku rozwijam sztukę tworzenia tatuażu.

Nie zwykłego, banalnego rysunku na ciele, ale tatuażu magicznego, niosącego osobiste przesłanie i moc. Tworzę tatuaże w intencji DOBRA, które symbolizują kropeczki zrobione przy każdym tatuażu.

Tatuowanie jest bolesne, dlatego też najważniejsza jest dla mnie postawa psychiczna i praca z intencją! Świadomość i uważność tego co się dzieje z naszym ciałem i psychiką poddaną bólowi. Oczywiście nie każdy tatuaż boli. Ale każdy może stać się przeżyciem mistycznym i swoista inicjacją oraz symbolem, który będzie nas chronił i nadawał moc.

Podczas sesji używam Palo Santo, bębna lub innych instrumentów, oraz kryształów. Czasem sesja jest intensywną medytacją, a czasami przybiera formę głębokiej rozmowy.

Specjalizuję się w motywach roślinnych i zwierzęcych oraz tworzeniu wzorów ochronnych i świętej geometrii. Każdy symbol okraszam bogatym opisem jego znaczenia stąd wśród motywów roślinnych znajdziemy: paproć na szczęście i płodność, piwonie na powodzenie i dostatek czy lilie na piękno i cnotę.

ŚWIĘTA GEOMETRIA

Wykonuje także tatuaże w stylu dot work. A są to znaki ochronne, runy oraz wzory świętej geometrii. Święta geometria jest kluczem do zrozumienia budowy wszechświata. Jest językiem stworzenia i podstawą wszelkiego życia. Jest także DROGĄ DO ZROZUMIENIA tego kim jesteś, skąd pochodzisz i dokąd zmierzasz. Stanowi matrycę stworzenia; swoisty „pomost” między tym co widzialne i niewidzialne, objawione i nieobjawione, skończone i nieskończone. Wciąż powtarzające się geometryczne wzory stanowią podstawowe elementy budowy naszego ciała, wszystkich zwierząt, roślin, planet, układów słonecznych i galaktyk.

Wzory do przygarnięcia znajdziesz tutaj.