Tatuaż

Od początku 2019 roku rozwijam sztukę tworzenia tatuażu. Nie, zwykłego, banalnego rysunku na ciele, ale tatuażu magicznego, niosącego osobiste przesłanie i moc. Tworzę tatuaże w intencji DOBRA, które symbolizują kropeczki zrobione przy wzorze. Oznacza to, że podczas tatuowania, wkuwjąc idłę mantruję to słowo w myślach.

Moja przygoda rozpoczęła się od pierwszego tatuażu, który pojawił się na moim ciele w 2009 roku. Potem zaczęłam budować kompozycję na plecach. Cztery ostatnie sesje spędziłam z wyśmienitym tatuatorem Piotrem Szotem, który namówił mnie bym spróbowała swoich sił w tej dziedzinie. Pierwsze praktyki rozpoczęłam w salonie Friends Project w Bielsku-Białej, po trzech miesiącach zdecydowałam się na indywidualną praktykę.

Tatuowanie jest bolesne, dlatego też najważniejsza jest dla mnie postawa psychiczna i praca z intencją! Świadomość i uważność tego co się dzieje z naszym ciałem i psychiką poddaną bólowi. Oczywiście nie każdy tatuaż boli. Ale każdy może stać się przeżyciem mistycznym i swoista inicjacją oraz symbolem, który będzie nas chronił i nadawał moc.

Podczas sesji używam zdolności i narzędzi szamańskich, takich jak Palo Santo, szałwia, Rapeé, bęben lub inne instrumenty czy kryształy. Czasem sesja jest intensywną medytacją, szamańską podróżą, a czasami przybiera formę głębokiej rozmowy.

Specjalizuję się w motywach roślinnych, tworzeniu wzorów ochronnych i symbolach świętej geometrii. Każdy symbol wzbogacam opisem jego znaczenia, stąd wśród motywów roślinnych znajdziemy: paproć na szczęście i płodność, piwonie na powodzenie i dostatek czy lilie na piękno i cnotę.

Wykonuje głównie tatuaże w stylu dotwork. Jest to mniej bolesna metoda nakłuwania, gdzie wzór tworzy się z małych kropek. W tej metodzie wykonuję głównie znaki ochronne oraz wzory świętej geometrii.

Czym jest Święta geometria? Dla mnie jest kluczem do zrozumienia budowy wszechświata. Jest językiem stworzenia i podstawą wszelkich form życia. Jest także DROGĄ DO ZROZUMIENIA tego kim jestem, skąd pochodzę i dokąd zmierzam. Stanowi matrycę stworzenia; swoisty „pomost” między tym co widzialne i niewidzialne, objawione i nieobjawione, skończone i nieskończone. Wciąż powtarzające się geometryczne wzory stanowią podstawowe elementy budowy naszego ciała, wszystkich zwierząt, roślin, planet, układów słonecznych i galaktyk.

Wolne wzory znajdziesz tutaj.