Grzechotki

Aktualnie w sprzedaży:

 
  • „Deep blue”, średnia grzechotka, 180zł.
  • „Rozkwitam”, średnia grzechotka, 180zł.
  • „Kwiat Mocy”, średnia grzechotka, 180zł.
  • „Energia”, średnia grzechotka, 180zł.
  • „Czuję”, dwukomorowa grzechotka, 220zł.

Do cen doliczamy koszty przesyłki!!!

Chętnych do zakupu zapraszamy do kontaktu.

Prezentowane grzechotki zostały wykonane w intencji Miłości i Dobra przez mojego partnera Pawła z tykwy wypełnionej ziarnami ryżu, cieciorki, soczewicy i fasoli. Ja zajęłam się częścią dekoracyjną, pokrywając tykwy ornamentami i motywami roślinnymi.

Przykłady dźwięków:

Główną praktyką szamańską jest komunikacja z istotami duchowymi. Obok bębna, grzechotka jest podstawowym, a zarazem jednym z najłatwiejszych, acz potężnych pomocników jakich mamy do przywoływania i komunikacji z istotami Innego Świata (tj.: Zwierzęta Mocy, duchy roślin i minerałów, żywioły, przodkowie, mistrzowie duchowi, anioły, Bogowie itp)

 

Używam grzechotki do ceremonii, rytuałów, podczas szamańskich podróży, a ostatnio grzechotka jest moim narzędziem w praktyce odzyskiwania duszy.
Zastosowanie grzechotki w praktyce duchowej może być podobne do użycia bębna, poprzez wydobycie jednostajnego dźwięku, często kojarzącego się z tętentem biegnących koni. Taki dźwięk wprowadza nas w lekki trans, dzięki któremu nasza świadomość jest otwarta na wizje i wewnętrzne podróże.
 
Grzechotka wymiennie z bębnem otwiera Kręgi, przywołując siły czterech kierunków, żywiołów, strażników i sprzymierzeńców do środka.
 
Możemy również użyć grzechotki do oczyszczenia aury, np. po okadzeniu szałwią, potrząsamy grzechotką wokół konturu swojej postaci, poszerzając tym samym nasze pole energetyczne. 
 
Do Ceremonii Szałasu Potu, w drugiej bramie Południa i żywiołu Ognia używam ogromnej grzechotki z tykwy, która jest zarazem moją ognistą buławą, do tego by dosłownie wygrzechotać, ściągnąć naszą „starą skórę”, przygotowując nas tym samym do ponownych narodzin w procesie przejścia przez wszystkie bramy.
 

To narzędzie daje nam wiele możliwości. Gdy tylko je poznasz i zaprzyjaźnisz się ze swoją grzechotką, przekonasz się, że ma ona wiele aspektów. Możesz zacząć odkrywać jej uzdrawiające moce i potencjały i po prostu dać się prowadzić duchowi tego instrumentu.