Kobieta w Pełni

Drogie Kobiety
W Nowym Roku Serdecznie Zapraszam Was na cykl spotkań Kobieta w Pełni. Są to cykliczne spotkania w Kobiecym Kręgu, odbywające się w każdą Księżycową Pełnię w Portalu Mocy, pracowni artystycznej Izabeli Ewy Ołdak, w Makowie Podhalańskim.
 
Tym razem przyświecać nam będzie Księżyc w wodnym znaku Raka. Jest to więc dobry czas by popracować z uczuciami i emocjami, zwłaszcza związanymi z poczuciem braku miłości i opieki, przyjrzeć się relacji z rodzicami i popracować z Wewnętrzną Rodziną.
 
Wprowadzeniem do spotkania jest wyjaśnienie zasad i nauk Kręgu. By zrozumieć iż, jest to święta przestrzeń, wzajemnego szacunku, szczerości i równości, która prowadzi nas do głębszego zrozumienia i uzdrowienia.
Otwieramy przestrzeń zwołując siedem świętych kierunków i dzielimy się tym co w nas żywe, co budzi w nas energia Księżyca, czym chcemy się podzielić w Kręgu.
 
Spotkanie kończy integrująca podróż przy akompaniamencie różnych instrumentów, takich jak: gongi, misy, dzwonki koshi, grzechotki.
 
Idea spotkań w Kręgu jest pradawna; wywodzi się z kultur plemiennych i wyrasta z przekonania, że wszyscy jesteśmy połączeni, nie tylko pomiędzy sobą, ale także z Wielkim Duchem- Źródłem wszelkiego istnienia, przejawiającym się w Naturze i nas samych, tworząc jeden wielki Krąg Życia.
 
Mamy zatem szansę na odnowienie połączenia z samą sobą, innymi kobietami, z boskością i z Naturą.
Otwieramy pole serca, otwieramy się na szczerość i autentyczność, pogłębiamy więzi i odkrywamy głębsze pokłady prawdy i samopoznania.
 
Gdzie?
Portal Mocy
Gen Bema 8
Maków Podhalański
 
Kiedy?
Wtorek, 18.01.2022, g.: 18:00
Spotkanie trwa ok 3 godziny.
 
Składka: 50zł
 
Co zabrać?
– wygodne ubrania,
– kapcie lub grube skarpety
– przedmioty mocy do postawienia na ołtarzu
– karimatę lub koc
– przekąski na wspólny stół
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, które proszę kierować na: 791 940 466
izabela.oldak@gmail.com
 
Krąg trzyma Izabela Ewa Ołdak, artystka sztuk pięknych, malarka, tatuatorka. Od 11 lat na szamańskiej ścieżce. Trzyma Kręgi, prowadzi ceremonie i kurs szamański, pracuje ze Zwierzętami Mocy i Tarotem. Jest uczennicą szamanki, uzdrowicielki i psycholożki Evy Ruprechsberger, poznając techniki szamańskie Sandry Ingerman i Michaela Harnera.
Dziękuję i do zobaczenia ❤