IV Zlot- Zakończenie Kursu

W weekend 18-20 marca odbył się nasz ostatni zlot i oficjalnie zakończyliśmy Roczny Kurs Szamański 2021/2022.
 
Zaczynaliśmy naszą przygodę od równonocy Wiosennej przechodząc pełny cykl, celebrując zmiany pór roku i cykliczność Księżyca. 
Kurs był podzielony na 4 części, każdą wieńczyło spotkanie na żywo, podczas którego podsumowywaliśmy doświadczenia minionego kwartału, oraz wspólnie praktykowaliśmy i poznawaliśmy kolejne szamańskie narzędzia.
W ramach kursu pracowaliśmy zarówno indywidualnie, w parach jak i w grupie, poznając wiele szamańskich technik, oraz mechanizmów ludzkiej psychiki. Wiedza ta stanowiła klucz do naszego samopoznania i odkrywania swojej prawdziwej natury.
 
Dzięki zadaniom i pracy indywidualnej, mogliśmy coraz głębiej wchodzić w energie i jakości jakie posiada każda pora roku, każdy kierunek świata oraz każdy żywioł. A poznając cykle przyrody, synchronizowaliśmy nasze życie z tym odwiecznym rytmem, rozumiejąc i szanując boskie prawo Życia, Śmierci i Odrodzenia.
 
Dzięki poznawaniu rytmu przyrody mogliśmy jeszcze mocniej zakotwiczyć się w Życiu, a honorując swoje korzenie i przodków, korzystając z ich zasobów możemy wzrastać i odkrywać swój pełny potencjał, doświadczając siebie na wielu płaszczyznach i poziomach egzystencji.
 
Przez ten rok zgłębialiśmy to, co widzialne i niewidzialne odwiedzając szamańskie krainy, skąd pozyskaliśmy całe grono sprzymierzeńców, między innymi nasze Zwierzęta Mocy, Rośliny Mocy, a także kamienie i minerały, które nas wspierają.
Poznaliśmy także swoje Imię i Symbol Mocy oraz technikę Odzyskiwania Duszy.
 
Istotną częścią kursu było także doświadczenie transcendencji i mistyki, a także zintegrowanie całości tego doświadczenia, dlatego zwieńczeniem kursu była Ceremonia Szałasu Potu.
 
Z całego serca dziękuję za nasz wspólny czas, za piękną przygodę, nowe znajomości, cały ogrom wiedzy, doświadczenia, miłości i wsparcia.
Serdecznie dziękuję za najpiękniejszą wspólną podróż po Kole Życia.
 
Życzę Wszystkim wspaniałego wejścia w nowy cykl, narodzin, wzrostu, dojrzałości, obumierania, śmierci i odrodzenia ❤
 
 Kolejna edycja rusza od Wiosny 2023, zapisy od lutego!
 

4 pory roku, 4 kierunki, 4 żywioły, 4 spotkania w grupie.

Recenzje

Aneta: Kurs przewyższył moje oczekiwania. Natchnął mnie życiem i wydobył uśpioną moc. Zasiał nowe ziarno, które ciągle kiełkuje i rośnie. Zbliżyłam się do siebie, do swojej pierwotnej mocy, źródła, które napędza mnie do dalszego działania; życia w prawdzie, miłości i w zgodzie z cyklem natury. Najbardziej podobały mi się nasze spotkania na żywo, to taka pigułka, miesiąc pracy w 3 dni. Przez cały kurs czuję bardzo Twoją opiekę, zaangażowanie i gotowość do niesienia pomocy gdy tego potrzebuję, nigdy się na Tobie nie zawiodłam, za co jestem bardzo wdzięczna. Cały kurs jest dla mnie iskierką, dzięki której mój ogień znowu płonie, moje życie się przewracało parokrotnie podczas ostatniego roku, z każdym przełomem robię się szczęśliwsza, bliższa sobie.

Kasia: Kurs pozwolił mi odzyskać spokój. Głęboki kontakt z energiami żywiołów dał mi zrozumienie ciągłej zmienności, nauczył akceptacji i radości wypływającej z bycia częścią Natury. Kurs był duchową podróżą, która mnie zaskoczyła, zachwyciła i wyzwoliła głębokie zaufanie. Jeszcze bardziej poczułam, że wszystko jest właściwe. Iza to doskonała nauczycielka, która pokazuje, ale nie narzuca i która inspiruje swoją autentycznością, spójnością oraz kreatywnością.Ten rok był jak piękny sen pełen warstw, które dopiero teraz kawałek po kawałku mogę rozumieć i integrować.Dziękuję za tyle odkryć, za piękną wspólnotę i za poszerzenie świadomości.

Żaneta: Kurs szamański u Izy to piękna podróż w głąb siebie. Każdy powinien wykonać ze sobą taką pracę. To głęboki proces dla siebie, dla przodków i przyszłych pokoleń. Wielką wartość. Dziękuję całym sercem ❤️