Ceremonia Beltane – święta Miłości

Z 30 kwietnia na 1 maja świętowaliśmy Beltane- święto Miłości, płodności Ziemi i zasilającego Ognia, czasu, w którym wg. Celtów wchodzimy w jasną, ciepłą część roku. 

Tego dnia wykorzystując moc Księżycowego Nowiu w znaku Byka, weszliśmy w głąb naszego ciała, oczyszczając je z blokad zarówno fizycznych jak i emocjonalnych czy konceptualnych, które nam już nie służą. Wykorzystaliśmy moc transformującego Ognia, by to, co wydobyliśmy na powierzchnię zamienić na to, co zapraszamy do swojego życia. 

Były także skoki przez Ogień, czyli symboliczne wejście w nowy etap, gdyż każda ceremonia jest miejscem ZMIANY. 

Wieczorem Kamila zabrała nas w podróż z medycyną kakao połączoną z tańcem intuicyjnym oraz ćwiczeniami tantrycznymi. Otwieraliśmy pole serca, pracowaliśmy ze świadomym dotykiem, wyrażaniem swoich potrzeb i okazywaniem wzajemnego szacunku. Sobotni dzień zakończyliśmy relaksacyjną kąpielą w dźwiękach gongów i innych instrumentów etnicznych. 

Beltane jest czasem celebracji energii seksualności, sabatem, który ma ogromny potencjał do przebudzenia tej twórczej mocy, choć muszę przyznać, że otwieranie się na swobodną ekspresję tej energii, a także na przyjemność, wcale nie było takie łatwe 🙂

Niedzielę rozpoczęliśmy mocnym doładowaniem energetycznym naszych czakr świadomym oddechem, a po śniadaniu zabrałam wszystkich w szamańską podróż przy bębnie, która integrowała siły żywiołów, zarówno w naszych ciałach jak i na zewnątrz, w świecie. Żywioły to prastare siły, które budują i utrzymują istnienie tu na Ziemi. Posiadają bardzo szczególne jakości, mądrość i zasoby, które zawsze możemy wykorzystać.  W kolejnej podróży integrowaliśmy doświadczenia, wartości i nauki, które dostaliśmy od naszych przodków, a które budują obraz naszego wewnętrznego mężczyzny i wewnętrznej kobiety, a także wpływają na związki i relacje jakie w życiu budujemy. Dlatego kiedy świadomie przyjmujemy z rodu to, co chcemy dalej ze sobą nieść i przekazywać potomnym, pozwalamy na polepszenie jakości naszego życia. 

Całość doświadczenia podsumowaliśmy kończącym nasze spotkanie kręgu, świętej przestrzeni oczyszczania i uzdrawiania, w którym każdy mógł usłyszeć innych, wypowiedzieć się i być usłyszanym. 

Serdecznie dziękuję za to wspaniałe doświadczenie, którego bogactwo będzie procentować z każdym dniem. 


Prowadzące:
Izabela Ewa Ołdak, artystka, malarka, tatuatorka, kobieta mocy, wizjonerka. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Holenderskiego Instytutu Sztuki w Enschede w Holandii. Jako artystka tworzy symboliczno-magiczne obrazy, mandale, sztukę wizyjną, projekty land-art oraz tatuaże intencyjne. Od kilkunastu lat swoją ścieżkę artystyczną łączy z praktyką szamańską. Szamańskie uzdrawianie (w tym odzyskiwanie duszy), Ceremonie Szałasu Potu, Zwierzęta Mocy, to jej główne narzędzia pracy. Od 2014 roku regularnie zasiada i trzyma kręgi. Aktualnie jest uczennicą szamanki i psycholożki Evy Ruprechtsberger z instytutu Sandry Ingerman i Michaela Harnera. Od 2021 roku prowadzi otwartą pracownię artytyczną Portal Mocy w Makowie Podhalańskim.
 
Kamila Domin. Jestem wielowymiarową istotą, człowiekiem, kobietą, mamą 4 dzieci, souldoulą. Przygotowuję emocjonalnie, psychicznie i duchowo do świadomych narodzin. Jestem założycielką @Pełnia Duchowa Szkoła Narodzin – pasjonuje mnie poród jako inicjaca i ryt przejścia, a także jako część życia seksualnego, w szczególności fascynują mnie porody lotosowe, sama rodziłam trójkę dzieci ekstatycznie, lotosowo w domu. Jestem bardzo sensualną osobą – lubię doświadczać śwat wszystkimi zmysłami- interesuje mnie tantra, szamanizm i holistyczny rozwój. Ukończyłam roczną szkołę Sex&Love School Karo Akabal i byłam uczestniczką wielu warsztatów tantrycznych z Santoshi, Leanne Edwards i Baba Daz.
Od trzech lat pracuje z Medycyną Kakao – medycyną serca. Skończyłam Darshan Cacao School.
Jestem praktykiem Access Bars – masażu energetycznego głowy.
Prowadzę i organizuję warsztaty, sesje indywidualne, spotkania, Kobiece Kręgi związane z kobiecością, kreatywnością , seksualnością.
Pasjonuję się także muzyką, śpiewem intuicyjnym i tańcem spontanicznym. Od 13 lat gram na gongach, misach i bębnie szamańskim. Uczyłąm się u Dona Counreax i Toma Soltrona.
Prowadzę także stronkę na fb Przebudzenie Bogini.