Kobieta w Pełni- Krąg Kobiet

Drogie Kobiety
Serdecznie Zapraszam Was na kolejne spotkanie z cyklu Kobieta w Pełni. To cykliczne spotkania w Kobiecym Kręgu, odbywające się w każdą Księżycową Pełnię w Portalu Mocy, pracowni artystycznej Izabeli Ewy Ołdak, w Makowie Podhalańskim. Spotkania są otwarte dla wszystkich kobiet. 
 

Tym razem przyświecać nam będzie Księżyc w wodnym  znaku Skorpiona. Jest to więc dobry czas by przyjrzeć się swojej sile twórczej i seksualnej mocy, oraz to jak ją wykorzystujemy. Możemy też zejść w trudniejsze rejony zranień traum czy nadużyć. Wszytko co potrzebuje się uwolnić będzie wspierane mocą Kręgu.

Wprowadzeniem do spotkania będzie wyjaśnienie zasad i nauk Kręgu, abyśmy wiedziały, że jest to święta przestrzeń, wzajemnego szacunku, szczerości i równości, która prowadzi nas do głębszego zrozumienia i uzdrowienia.

Otwieramy przestrzeń zwołując siedem świętych kierunków i sił Natury oraz dzielimy się tym co w nas żywe, co budzi w nas energia Księżyca, czym chcemy się podzielić i wnieść do Kręgu.
Spotkanie wieńczy podróż medytacyjna w głąb siebie, przy dźwiękach gongów, mis i innych etnicznych instrumentów.
 
Gdzie?
Portal Mocy
Gen Bema 8

Maków Podhalański

Kiedy?
Poniedziałek, 16.05.2022, g.: 18:00
Spotkanie trwa ok 3 godziny.

 
 Co zabrać?
– koc lub karimata
– wygodne ubranie notes i długopis
– przekąski na wspólny stół
– przedmioty, które chcesz naładować energią Kręgu

Składka: 50zł
 
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY, które proszę kierować na: 791 940 466
izabela.oldak@gmail.com 
 
Krąg trzyma Izabela Ewa Ołdak, artystka, malarka, tatuatorka, kobieta mocy, wizjonerka. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Holenderskiego Instytutu Sztuki w Enschede w Holandii. Jako artystka tworzy symboliczno-magiczne obrazy, mandale, sztukę wizyjną, projekty land-art oraz tatuaże intencyjne. Od kilkunastu lat swoją ścieżkę artystyczną łączy z praktyką szamańską. Szamańskie uzdrawianie (w tym odzyskiwanie duszy), Ceremonie Szałasu Potu, Zwierzęta Mocy, to jej główne narzędzia pracy. Od 2014 roku regularnie zasiada i trzyma kręgi. Aktualnie jest uczennicą szamanki i psycholożki Evy Ruprechtsberger z instytutu Sandry Ingerman i Michaela Harnera
 
Dziękuję i do zobaczenia ❤