Bębny szamańskie

Obecnie w sprzedaży jesienna kolekcja:

 

  • Wspólnota, duży bęben o średnicy 50cm, wykonany ze skóry z jelenia z pałeczką w komplecie. Cena: 1100zł wraz z przesyłką na terenie Polski. Bęben tworzony był w intencji poczucia wspólnoty, przynależności i jedności z całym stworzeniem, inspirowany motywami naskalnymi, ceramiką i dawnymi syberyjskimi bębnami. 

Chętnych do zakupu zapraszam do kontakt

Bębny, które mam w ofercie, łączą w sobie energię męską (wykonanie bębna) i żeńską (dekorowanie go), oraz ducha jelenia, z którego skóry są wykonane. Skóra jelenia jest gruba, dzięki temu bębny mają mocne brzmienie i bas. Naciąg jest stały, ze skóry, co oznacza, że bęben strojony jest ciepłem, poprzez ogrzewanie go jeśli nabierze zbyt dużo wilgoci z otoczenia, a jeśli jest zbytnio nagrzany i wydaje wysokie dźwięki możemy obniżyć ton poprzez przetarcie z tyłu bębna wilgotną szmatką. Niczego nie rozplątujemy i nie wiążemy. Pałeczka również wykonana ze skóry w komplecie. Jeśli pałeczka jest dla nas zbyt twarda możemy owinąć ją futerkiem lub filcem, co zmieni także dźwięk bębna.

Każdy bęben jest niepowtarzalny, niesie ze sobą swoją opowieść i intencję. Ja zajmuję się ich dekorowaniem. Tworzę tematyczne kolekcje, w zależności od moich aktualnych doświadczeń, przekazów i natchnienia.

Maluję także bębny na zamówienie, wtedy dobieram symbole do intencji i potrzeb klienta. Cena za bęben o średnicy 30cm to 800zł, za 40cm to 1000zł a za 50cm to 1200zł. W cenie bębna jest projekt i 2 poprawki wzoru i przesyłka na terenie kraju.

Istnieje również możliwość pomalowania bębna, który już masz. Wtedy cena za malowanie bębna 30cm to 400zł, 40cm to 600zł, 50cm to 800zł. Cena zawiera projekt i 2 poprawki wzoru, malowanie i przesyłkę na terenie kraju.

Możliwe jest także zamówienie ceremonii przekazania bębna oraz jego przebudzenia do szamańskiej pracy. Jeśli interesują Cie takie ceremonie napisz.

Więcej o bębnach znajdziesz tutaj

Filmy instruktażowe