Grzechotki

Aktualnie w sprzedaży

  • Gwiazda- duża i głośna grzechotka, wykonana z plastiku i drewna, ręcznie malowana w niebieskie kwiatowe motywy. Cena 150zł.
  • Czarny Kwiat- duża i głośna grzechotka, wykonana z plastiku i drewna, ręcznie malowana w czarne organiczne motywy. Cena 50zł.
  • Złoty Kwiat– duża grzechotka z kokosa, głośna, cena 150zł.
  • Ognisty Kwiat– duża grzechotka z kokosa, głośna, cena 150zł
  • Różowy Kwiat– średniej wielkości grzechotka z kokosa, głośna, cena 150zł.
  • Zielony Kwiat– duża grzechotka z kokosa, głośna, cena 150zł.
 
  • Do cen doliczam 15zł za przesyłkę paczkomatem. Zainteresowanych proszę o kontak

Dźwięk

Używam grzechotki do ceremonii, rytuałów, podczas szamańskich podróży, a ostatnio grzechotka jest moim narzędziem w praktyce odzyskiwania duszy.
Zastosowanie grzechotki w praktyce duchowej może być podobne do użycia bębna, poprzez wydobycie jednostajnego dźwięku, często kojarzącego się z tętentem biegnących koni. Taki dźwięk wprowadza nas w lekki trans, dzięki któremu nasza świadomość jest otwarta na wizje i wewnętrzne podróże.
 
Grzechotka wymiennie z bębnem otwiera Kręgi, przywołując siły czterech kierunków, żywiołów, strażników i sprzymierzeńców do środka.
 
Możemy również użyć grzechotki do oczyszczenia aury, np. po okadzeniu szałwią, potrząsamy grzechotką wokół konturu swojej postaci, poszerzając tym samym nasze pole energetyczne. 
 
Do Ceremonii Szałasu Potu, w drugiej bramie Południa i żywiołu Ognia używam ogromnej grzechotki z tykwy, która jest zarazem moją ognistą buławą, do tego by dosłownie wygrzechotać, ściągnąć naszą „starą skórę”, przygotowując nas tym samym do ponownych narodzin w procesie przejścia przez wszystkie bramy.
 

To narzędzie daje nam wiele możliwości. Gdy tylko je poznasz i zaprzyjaźnisz się ze swoją grzechotką, przekonasz się, że ma ona wiele aspektów. Możesz zacząć odkrywać jej uzdrawiające moce i potencjały i po prostu dać się prowadzić duchowi tego instrumentu.

 

Archiwum