Krąg Jedności w przestrzeni Serca

Krąg Jedności w przestrzeni Serca, jest skierowany do każdego, kto chciałby połączyć się z tą przestrzenią, otworzyć się na jej ciepło, energię i głos.
Spotkanie odbędzie się w kręgu kobiet i mężczyzn. W otwieraniu tej przestrzeni pomoże nam medycyna kakao, medycyna bębna, medytacja Serca, taniec i ruch.
 
♥ MEDYCYNA KRĘGU
Idea spotkań w kręgu jest pradawna; wywodzi się z kultur plemiennych i wyrasta z przekonania, że wszyscy jesteśmy połączeni, nie tylko pomiędzy sobą, ale także z Wielkim Duchem, Źródłem wszelkiego istnienia, przejawiającym się w Naturze i nas samych, tworząc jeden wielki Krąg Życia.
Na kręgach odnawiamy swoje połączenie z drugim człowiekiem, z Bogiem i z Naturą. Otwieramy się na działania magii uzdrawiania, otwieramy pole serca, otwieramy się na szczerość i autentyczność, pogłębiamy więzi i odkrywamy głębsze pokłady prawdy i samopoznania.
Krąg to święta przestrzeń, gdzie uczestnicy obdarzają się wzajemnym zaufaniem i wsparciem. W kręgu wszyscy jesteśmy równi, każdy ma prawo głosu i każdy zostaje wysłuchany. To co zostaje wypowiedziane w kręgu, pozostaje w kręgu, obowiązuje nas bowiem zasada poufności, prawdy i szacunku.
W kręgu nie ma miejsca na krytykę, wulgaryzmy czy niechciane porady. Mówiącego obdarza się uważnością, empatią i wsparciem. Krąg przyjmuje nawet najtrudniejsze emocje, które potrzebują się wyrazić. A poznając prawdziwe ludzkie historie uczymy się wiele o sobie, o innych, a także uświadamiamy sobie, że nigdy nie jesteśmy osamotnieni. Zawsze jest ktoś, kto był w podobnej sytuacji i służy swoją mądrością i wsparciem.
 
♥ MEDYCYNA KAKAO
Jest używana od tysiącleci w celach rytualnych, nazywana „pokarmem bogów”, czy „czarnym złotem Majów”. Podczas ceremonii używam surowego, zmielonego, nie prażonego, nie palonego, wysokiej jakości ziarna kakaowca, które ma właściwości uzdrawiające duszę, umysł i ciało. Jest to czyste ziarno kakaowca poddane procesowi fermentacji i suszenia, niczemu więcej.
Jest to łagodna medycyna serca, która otwiera Nas na przestrzeń pełną miłości oraz oferuje delikatną, pełną wyrozumiałości podróż w głąb siebie.
Kakao umożliwia Nam widzenie tego, co może na co dzień nie jest aż tak oczywiste, umożliwia osobiste wglądy dające szerszą perspektywę oraz poznanie siebie na nowo.
Ma też właściwości uzdrawiające i poszerzające percepcję poprzez stymulację centralnego układu nerwowego. Powoduje produkcję endorfin i wyzwolenie ogromu radości i śmiechu 🙂
 
♥ MEDYCYNA SERCA
Szaman widzi poprzez serce, tak zwykle mówi się o postrzeganiu wewnętrznym, kierowaniu się przestrzenią, która czuje, która nie ocenia, która uznaje to co jest w tu i teraz.
Pole serca daje nam bezpośredni dostęp do wewnętrznego głosu, do naszej wewnętrznej mądrości, do naszego prawdziwego potencjału. Pole serca łączy nas z kosmiczną świadomością, w której nie ma ograniczeń. To także przestrzeń centrum- połączenia energii czakr i siedmiu świętych kierunków.
Serce jest także najpotężniejszym generatorem energii elektromagnetycznej ludzkiego ciała, wytwarzającym największe rytmiczne pole elektromagnetyczne ze wszystkich narządów ciała (ma 60x większą amplitudę niż aktywność elektryczna mózgu).
 
🔸 Czas i miejsce:
Piątek, 17 luty, 18:00-21:30
Lekko Studio
ul. Webera 2
Bytom
 
🔸 Wstęp: 200zł
 
ZAPISY-REZERWACJE
W związku z kameralnym usposobieniem lokalu zaleca się rezerwację miejsca w formie przedpłaty w wys.100 zł na konto, które podamy po wcześniejszym zgłoszeniu.
O REZERWACJI MIEJSCA DECYDUJE KOLEJNOŚĆ WPŁAT A NIE ZGŁOSZEŃ
 
🔸 Kontakt:
Monika- 530 512 300 lekkostudio.info@gmail.com
 

🔸 Prowadzące:
Izabela Ewa Ołdak, artystka sztuk pięknych, malarka, tatuatorka, wizjonerka, kobieta mocy. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Holenderskiego Instytutu Sztuki w Enschede w Holandii. Jej twórczość obejmuje symboliczno-magiczne obrazy, mandale, sztukę wizyjną, projekty land-art oraz tatuaże intencyjne. Od kilkunastu lat swoją ścieżkę artystyczną łączy z praktyką szamańską. Szamańskie uzdrawianie (w tym odzyskiwanie duszy), Ceremonie Szałasu Potu, Zwierzęta Mocy, to jej główne narzędzia pracy. Od 2014 roku regularnie zasiada i trzyma Kręgi. Aktualnie jest uczennicą chakaskiego szamana Walerego Topojewa oraz szamanki i psycholożki Evy Ruprechtsberger certyfikowaną przez Sandrę Ingerman.
Od 2021 roku prowadzi otwartą pracownię artystyczną Portal Mocy w Makowie Podhalańskim.

Monika Kiełbowicz– na co dzień prowadzę swoje Lekko studio. To miejsce, w którym zaczyna się podróż do Siebie, rozpoznanie swojego Ciała, pierwsze kontakty z własną Obecnością. Obserwuję cudne przemiany Tych, którzy odważyli się pójść tą Drogą.
Jestem w podróży, jak wszyscy…
Miałam to niezwykłe szczęście, spotkać na swojej jogicznej drodze, wielu miłujących czystą energią Nauczycieli, którzy swoją mądrością i szacunkiem do Ciała, wskazali mi kierunek.
Teraz, sama podążam obraną ścieżką i z lekkością prowadzę nią tych, którzy poczuli, że to właściwy, moment.
Serdecznie zapraszamy ❤