Odzyskiwanie Duszy Organów

Odzyskiwanie duszy organów (Organ Soul Retrival) to inna forma odzyskiwania duszy, którą stosuje się kiedy jakaś część naszego ciała, jakieś narządy wewnętrzne, organy czy układ (np moczowy, limfatyczny) jest osłabiony, zaatakowany chorobowo, czy w ogóle go nie mamy (wycięcie wyrostka robaczkowego, macicy itp.) lub działa nieprawidłowo (np. kiedy nie potrafimy kochać, czuć sercem). 

Na czym polega sesja?
W Twoim imieniu, przy dźwiękach szamańskiego bębna, udaję się do miejsca gdzie otrzymuję całkowicie zdrowy organ. Kiedy go otrzymam wdmuchuję go do Twojego fizycznego ciała. Wraz z nim przychodzi do nas jakiś dar, lub talent, który realizujemy potem w swoim życiu.  Po wdmuchaniu duszy organu jest moment skupienia, by poczuć  powracającą energię.  Po minimum 24 godzinach od sesji należy odbyć podróż integrującą to doświadczenie.

Techniki tej nauczyłam się od Evy Ruprechsberger, która powierza mi swoje nauki zaczerpnięte od Sandry Ingerman.

Sesja trwa ok. 2 godziny i kosztuje 300zł. Poprzedza ją rozmowa, diagnoza duchowa, czyli zgoda moich duchowych przewodników i Twojej duszy. 

Bardzo lubię robić tą sesję na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim, ale jest ona także możliwa on-line. 

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt.