Soul Remembering

Jeżeli stoisz na rozdrożu, czujesz się zagubienie, brakuje Ci poczucia sensu życia, to jest to odpowiednia technika dla Ciebie.

Wiele informacji, które docierają do nas poprzez szamańskie uzdrawianie, ujawnia, jak duchy nas widzą, natomiast „Soul remembering” ujawnia jak postrzegamy nasz własny cel z perspektywy duszy. Jest to potężna i często głęboko poruszająca sesja, która pomaga zrozumieć siły i pragnienia, które Cię napędzają, oraz łączy Cię z przesłaniem swojej duszy, symbolem i duchowym imieniem.

Na czym polega sesja?
W twoim imieniu, przy dźwiękach szamańskiego bębna, udaję się do miejsca gdzie spotykam Twoją dusze sprzed wcielenia. Proszę, aby ujawniła mi prawdziwy cel twojej duszy, twoje dary i umiejętności na to życie. Dodatkowo proszę też o symbol i imię mocy. Gdyż nadaje to dodatkowej głębi i pozwala na większe zrozumienie całości przekazu.

Kiedy otrzymam przekaz, zwracam energię z powrotem do Twojego fizycznego ciała, aby Cię wzmocniła i pomogła w procesie samouzdrawiania. Wdmuchuję powierzony symbol w twoje serce i głowę. Po czym następuje czas na poczucie tej energii i integrację. Od tego momentu możesz prosić o wskazówki jak wcielić otrzymane dary w życie, by cieszyć się jego pełnią.

Zdarza mi się także tatuować bądź malować otrzymany symbol, tak by móc go kontemplować i oglądać na dalszych etapach swojego życia, gdyż z czasem mogą się ujawniać jego głębsze znaczenia.

Techniki tej nauczyłam się od Evy Ruprechsberger, która powierza mi swoje nauki zaczerpnięte od Sandry Ingerman.

Sesja trwa ok godziny i kosztuje 150zł. W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt.