Soul Remembering

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytanie po co tutaj jesteś, jaki jest Twój sens życia, jeśli stoisz na rozdrożu, czujesz się zagubiony, to jest to odpowiednia technika dla Ciebie.

Wiele informacji, które docierają do nas poprzez szamańskie uzdrawianie, ujawnia, jak duchy nas widzą, natomiast technika przypominania darów duszy (Soul remembering) ujawnia jak postrzegamy nasz własny cel (przeznaczenie) z duchowej perspektywy. Jest to potężna i często głęboko poruszająca sesja, która pomaga zrozumieć siły i talenty, które nas napędzają, oraz łączy  z przesłaniem własnej duszy, symbolem i duchowym imieniem.

Na czym polega sesja?
W twoim imieniu, przy dźwiękach szamańskiego bębna, udaję się do miejsca gdzie spotykam Twoją duszę sprzed wcielenia. Proszę, aby ujawniła mi prawdziwy cel duszy, Twoje dary, umiejętności i zasoby na to życie. Proszę też o symbol i imię mocy, gdyż nadaje to dodatkowej głębi i pozwala na większe zrozumienie całości przekazu.

Kiedy otrzymam potrzebne informacje, zwracam energię z powrotem do Twojego fizycznego ciała, aby Cię wzmocniła i pomogła w procesie samouzdrawiania. Wdmuchuję powierzony symbol w Twoje ciało. Po czym następuje czas na poczucie tej energii i integrację. Od tego momentu możesz prosić o wskazówki jak wcielić otrzymane dary w życie, by cieszyć się jego pełnią.

Zdarza mi się także tatuować bądź malować otrzymany symbol, tak by móc go kontemplować i oglądać na dalszych etapach swojego życia, gdyż z czasem mogą się ujawniać jego głębsze znaczenia.

Techniki tej nauczyłam się od Evy Ruprechsberger, która powierza mi swoje nauki zaczerpnięte od Sandry Ingerman.

Sesja trwa ok. 2 godziny i kosztuje 300zł. Poprzedza ją rozmowa, diagnoza duchowa, czyli zgoda moich duchowych przewodników i Twojej duszy. 

Bardzo lubię robić tą sesję na żywo w swojej pracowni artystycznej Portal Mocy w Makowie Podhalańskim, ale jest ona także możliwa on-line.

W celu umówienia się na wizytę proszę o kontakt.