Tatuaż

Tatuaż znany jest od zarania dziejów, łączył się z doświadczeniem inicjacji, rytuałów, zapisu statusu społecznego i osobistej historii. Często wyznaczał kolejne etapy podróży przez życie, lub podkreślał ważne dla nas wydarzenia. W obecnym świecie brakuje nam obrzędów przejścia, które zakotwicza nas w życiu a zarazem pozwala na doświadczenie transcendencji. W tatuażu odnalazłam taką przestrzeń, w której jest to możliwe, dlatego od kilku lat tworzę tatuaże intencyjne i tatuaże mocy, które powstają w ramach szamańskiej ceremonii. Odpowiednia przestrzeń energetyczna, jaką jest przestrzeń ceremonii pozwala na stworzenie takiego tatuażu, który będzie miał głębokie działanie inicjujące. Staje się ważnym symbolem z zaklętą weń intencją, czymś co jest dla nas ważne, co nas wspiera. Praca podczas takiej sesji ma także działanie terapeutyczne, jest przestrzenią, która otwiera i uwalnia z nas to, co potrzebuje się wyrazić. Czasami po symbol mocy udaję się w podróż przy bębnie, uzyskując informacje z przestrzeni duszy. Taka praca zarówno dla mnie jak i dla klienta jest niesamowitym doświadczeniem.

Tatuaż mocy
Kiedy klient wie jaki chce symbol, lub wybrał go z puli dostępnych wzorów, by nabrał on swoistej mocy, tworzę go w przestrzeni ceremonii.  Okadzamy się białą szałwią lub innymi ziołami, odpalam świecę intencyjną i otwieram przestrzeń wzywając siedem świętych kierunków, żywioły i duchowych opiekunów, by wspierały cały proces.  Podczas takiej sesji często wchodzimy w proces głębokiej rozmowy, uwalniania emocji, pracy z bólem i intencją.  Jest to niezapomniane doświadczenie.
Wolne wzory znajdziesz tutaj.
 
 
Tatuaż intencyjny
To sesja tatuażu, gdzie wzór odpowiada intencji klienta. Jest on projektowany wspólnie i tatuowany w przestrzeni ceremonii, przy obecności siedmiu świętych kierunków i duchowych opiekunów. Ponieważ tatuowanie może być bolesne, ważna staje się postawa psychiczna i praca z intencją! Świadomość i uważność tego, co się dzieje z naszym ciałem i psychiką poddaną bólowi. Oczywiście nie każdy tatuaż boli, ale każdy może stać się przeżyciem mistycznym i swoistą inicjacją oraz symbolem, który będzie nas chronił i nadawał moc.
 
 
Tatuaż szamański

Jest to dwudniowa sesja tatuażu z noclegiem wliczonym w cenę. Pierwszego dnia, po wspólnej rozmowie, używam techniki soul remembering, gdzie podczas podróży szamańskiej przy bębnie, za pośrednictwem moich przewodników po światach duchowych idę do czasu sprzed wcielenia duszy, by poznać jej cele i talenty na to życie, które wyraża także symbol mocy oraz imię mocy. Na tej podstawie opracowuje motyw i nazajutrz tatuuję go podczas ceremonii, przy obecności siedmiu świętych kierunków i duchowych przewodników. 

 
 
Zwierzęta Mocy 

To również szamańska sesja tatuażu, w której używam bębna by udać się w podróż po Twoje Zwierzę Mocy– przewodnika po światach duchowych, którego podobiznę później tatuujemy w ramach ceremonii.

Transformacja starych tatuaży
Często zdarza nam się, że żałujemy jakiegoś tatuażu, który zrobiliśmy sobie w przeszłości. Nie odpowiada nam już jego forma, znaczenie czy energia. Dlatego zdecydowałam się także na przerabianie istniejących już tatuaży. Nie jest to jednak zwykły cover, ale przemiana energetyczna tatuażu, który nam już nie służy.
 
 
Cena tatuażu zależna jest od wybranej oferty, a także ilości pracy, wielkości tatuażu, użytej techniki, kolorów tuszu, stopnia trudności itp. Jest więc ustalana z każdym indywidualnie, najczęściej po zakończonej pracy.
Obecnie czterokrotnie zwiększyła się cena kolorowych tuszy, dlatego nawet małe kolorowe tatuaże kosztują od 600 zł wzwyż.  

Cena za szamański tatuaż z sesją przy bębnie oraz noclegiem to koszt od 1200 zł.

Zapisuje tylko na dany miesiąc!

Gdzie? Tatuuję w swojej pracowni Portal Mocy, w Makowie Podhalańskim. To malownicza górska miejscowość położona niedaleko Babiej Góry, najwyższego szczytu Beskidu Żywieckiego. Stąd masz 60km do Krakowa, 70km do Bielska-Białej, 40km do Żywca i  30km do Wadowic.

Dodałam do oferty voucher na tatuaż. Można samemu wybrać dowolną kwotę.

Zainteresowanych proszę o kontakt

Księżyce

Moja historia
Moja przygoda rozpoczęła się od pierwszego tatuażu, który pojawił się na moim ciele w 2009 roku. Potem zaczęłam budować kompozycję na plecach. Cztery ostatnie sesje spędziłam z wyśmienitym tatuatorem Piotrem Szotem, który namówił mnie bym spróbowała swoich sił w tej dziedzinie. Pierwsze praktyki rozpoczęłam na początku 2019 roku w salonie Friends Project w Bielsku-Białej, po trzech miesiącach zdecydowałam się na indywidualną praktykę.

Ponieważ od wielu lat kroczę szamańską ścieżką, ucząc się rozmaitych technik uzdrawiania, pracy z bębnem i przewodnikami duchowymi, postanowiłam połączyć ten talent z tatuowaniem. Dlatego w mojej ofercie znajdują się tatuaże intencyjne, tatuaże mocy czy szamańskie ceremonialne sesje. Nie jest to zatem zwykły tatuaż lecz rezultat wspólnej uzdrawiającej sesji, niosący osobiste przesłanie i moc.

Moją osobistą intencją na tworzenie tatuaży jest DOBRO. Oznacza to, że podczas tatuowania, wkuwając igłę wielokrotnie mantruję to słowo w myślach. Dlaczego? Dla bezpieczeństwa klienta. Uważam, że postawa psychiczna tatuatora jest ogromnie ważna. Tatuaż jest ingerencją w ciało, które otwiera, dlatego by zachować bezpieczeństwo energetyczne, zabezpieczam całą przestrzeń, gdzie odbywa się sesja poprzez wezwanie siedmiu świętych kierunków, wraz z żywiołami i opiekunami. Są to siły natury, które znamy pod nazwą Wschód, Południe, Zachód, Północ, Góra, Dół i Centrum. Wraz z przyzywaniem tych świętych kierunków wzywam żywioł Powietrza, Ognia, Wody i Ziemi oraz opiekunów ze światów duchowych takich jak Zwierzęta Mocy oraz istoty boskie i anielskie. Dzięki temu zarówno z zewnątrz jak i ze mnie samej nie ma możliwości by wdarły się obce energie w otwarte ciało klienta. Widziałam wiele mrocznych tatuaży, cała ta dziedzina jest przesiąknięta symbolami o negatywnej i osłabiającej nas mocy.  Moim zadaniem jest utrzymywanie balansu i zachowanie odpowiedniej jakości by tatuaż naprawdę nas wspierał. 

Specjalizuję się w motywach roślinnych, świętej geometrii, symbolach i wzorach ochronnych, wykonanych głównie metodą dotworku. Jest to mniej bolesna metoda nakłuwania, gdzie wzór tworzy się z małych kropek. 

Symbole Mocy

Recenzje

Magdalena: Od pierwszego wejrzenia Bogini, Bogusia jest mi bliska i czuję, że ja jej też. A to jest tak niesamowite, piękne, czułe uczucie. Mam też inny tatuaż wykonany w standardowy studiu tatuażu, ale z perspektywy czasu wiem, że to nie to. Iza stworzyła niesamowitą atmosferę bezpieczeństwa, sensu, było to dla mnie wzniosłe i wzruszające wydarzenie, pełne czułości i autentyczności. Zero bólu, lęku, czułam tylko wdzięczność i szczęście.

Natalia: Wykonany tydzień temu Tatuaż, wszedł mi z taką mocą do mojego Życia.. że czuję się przeszyta na wylot. Na wskroś dotknięta jego Mocą. Przeniknięta do szpiku kości jego Intencją.. jego emanującą Energią rozprzestrzeniającą się wokół mnie a przede wszystkim we mnie.. która także jest odczuwana przez innych. Czuje, że iskrzę, czuje że jestem w posiadaniu niezwyklej Siły.. czuje że Świecę.. unoszę się nad miastem.. Pojęłam także, dlaczego pragnęłam niemal natychmiastowo, bez czekania, na już (!) wykonać ten tatuaż… był mi kosmicznie potrzebny żeby obudzić w Sobie Życie, które zaczyna się tam, gdzie po prostu się zaczyna.. czyli w Kobiecym Ciele ♡ Witam ponownie Narodzona. Pozdrawiam Odrodzona i w’Niebo’wcięta ☆

Iza’Bella, Jesteś Piękna, Jesteś Boska, czynisz kosmiczne rzeczy i tworzysz Nowe.. dzieła Twoich rąk są nie do opisania… Wdzięczność za to że Jesteś i stworzyłaś dla mnie coś niesamowitego.

Joanna: Dzień dobry Kochani, chcę podzielić się z Wami tym co dostałam wczoraj u Izabeli. Spędziłam u niej prawie cały dzień robiąc 2 tatuaże intencyjne. To z czym jestem teraz, to ogromna wdzięczność za piękne dzieła na moim ciele, ale to czego doświadczyłam będąc u niej, w trakcie wykonywania tatuażu, to czysta przyjemność, zrozumienie, uważność, wiedza, profesjonalizm i miłość, którą emanuje z niej 
Wyjechałam o świcie, wróciłam nocą, ale było warto. Wróciłam nakarmiona, szczęśliwa, z pięknymi cudami na ciele. 
Z serca polecam spotkanie z Izą, które odbywa się na wielu poziomach… Niezapomniane przeżycie.
Dziękuję bardzo za ten dzień Izabelo
Z wdzięcznością.

Justyna: Chciałam Ci moja Kochana powiedzieć, że Twój tatuaż z moją intencją działa! Otóż w ostatnich tygodniach dzieje się u mnie bardzo dużo transformujących rzeczy a wczoraj zrozumiałam, że przebudziła się we mnie energia Kundalini ❤ Dla mnie to coś niezwykłego i przepięknego ❤ Jestem teraz w takiej mocy, w takiej miłości, w jakiej nie byłam w tym życiu nigdy. A ostatnia pełnia dała mi takiego powera do transformacji, że zaczynam się obawiać, że odfrunę. Ale spokojnie, uziemniam się i nie tracę kontaktu z bazą 😉 Bosko jest! I wiem, że ten tatuaż to jedna z rzeczy, które się do tego przyczyniły. I przesyłam Ci za to moją ogromną Wdzięczność ❤ 

Michał: Sesja, którą doświadczyłem u Izy była moją pierwszą sesją tatuażu i zdecydowanie bardzo zaskakującą. Nigdy nie spodziewałbym się, że podczas tworzenia tatuażu poznam tak wspaniałą osobę, a także będę miał wglądy we własną osobowość. Czuć, że tatuaż jest robiony z pasją i ogromnym wkładem serca ❤️😌 Jestem niesamowicie wdzięczny za ten czas. Mam nadzieję, że nie jedna twórczość będzie przez Izę zmaterializowana na wielu ciałach oraz duszach 🙏 Dziękuję!

Zwierzęta Mocy

Rośliny Mocy