Tatuaż

Od początku 2019 roku rozwijam sztukę tworzenia tatuażu. Nie, zwykłego, banalnego rysunku na ciele, ale tatuażu magicznego, niosącego osobiste przesłanie i moc. Tworzę tatuaże w intencji DOBRA, które symbolizują kropeczki zrobione przy wzorze. Oznacza to, że podczas tatuowania, wkuwjąc idłę mantruję to słowo w myślach.

Moja przygoda rozpoczęła się od pierwszego tatuażu, który pojawił się na moim ciele w 2009 roku. Potem zaczęłam budować kompozycję na plecach. Cztery ostatnie sesje spędziłam z wyśmienitym tatuatorem Piotrem Szotem, który namówił mnie bym spróbowała swoich sił w tej dziedzinie. Pierwsze praktyki rozpoczęłam w salonie Friends Project w Bielsku-Białej, po trzech miesiącach zdecydowałam się na indywidualną praktykę.

Tatuowanie jest bolesne, dlatego też najważniejsza jest dla mnie postawa psychiczna i praca z intencją! Świadomość i uważność tego co się dzieje z naszym ciałem i psychiką poddaną bólowi. Oczywiście nie każdy tatuaż boli. Ale każdy może stać się przeżyciem mistycznym i swoistą inicjacją oraz symbolem, który będzie nas chronił i nadawał moc.

Podczas sesji używam zdolności i narzędzi szamańskich, takich jak Palo Santo, szałwia, Rapeé, bęben lub inne instrumenty czy kryształy. Czasem sesja jest intensywną medytacją, szamańską podróżą, a czasami przybiera formę głębokiej rozmowy.

Specjalizuję się w motywach roślinnych, tworzeniu wzorów ochronnych i symbolach świętej geometrii. Każdy symbol wzbogacam opisem jego znaczenia, stąd wśród motywów roślinnych znajdziemy: paproć na szczęście i płodność, piwonie na powodzenie i dostatek czy lilie na piękno i cnotę.

Wykonuje głównie tatuaże w stylu dotwork. Jest to mniej bolesna metoda nakłuwania, gdzie wzór tworzy się z małych kropek. W tej metodzie wykonuję głównie znaki ochronne oraz wzory świętej geometrii.

Czym jest Święta geometria? Dla mnie jest kluczem do zrozumienia budowy wszechświata. Jest językiem stworzenia i podstawą wszelkich form życia. Jest także DROGĄ DO ZROZUMIENIA tego kim jestem, skąd pochodzę i dokąd zmierzam. Stanowi matrycę stworzenia; swoisty „pomost” między tym co widzialne i niewidzialne, objawione i nieobjawione, skończone i nieskończone. Wciąż powtarzające się geometryczne wzory stanowią podstawowe elementy budowy naszego ciała, wszystkich zwierząt, roślin, planet, układów słonecznych i galaktykach.

Wolne wzory znajdziesz tutaj.

Cena tatuażu zależna jest od ilości pracy, wielkości tatuażu, użytej techniki, kolorów tuszu itp. Jest więc ustalana z każdym indywidualnie. Zapisuje tylko na dany miesiąc!

Recenzje:

Joanna: Dzień dobry Kochani💕
Chcę podzielić się z Wami tym co dostałam wczoraj u Izabeli. Spędziłam u niej prawie cały dzień robiąc 2 tatuaże intencyjne. To z czym jestem teraz, to ogromna wdzięczność za piękne dzieła na moim ciele, ale to czego doświadczyłam będąc u niej, w trakcie wykonywania tatuażu, to czysta przyjemność, zrozumienie, uważność, wiedza, profesjonalizm i miłość, którą emanuje z niej ❤️
Wyjechałam o świcie, wróciłam nocą, ale było warto. Wróciłam nakarmiona, szczęśliwa, z pięknymi cudami na ciele. 
Z serca polecam spotkanie z Izą, które odbywa się na wielu poziomach… Niezapomniane przeżycie.
Dziękuję bardzo za ten dzień Izabelo🙏❤️
Z wdzięcznością.

Justyna: Chciałam Ci moja Kochana powiedzieć, że Twój tatuaż z moją intencją działa! Otóż w ostatnich tygodniach dzieje się u mnie bardzo dużo transformujących rzeczy a wczoraj zrozumiałam, że przebudziła się we mnie energia Kundalini ❤ Dla mnie to coś niezwykłego i przepięknego ❤ Jestem teraz w takiej mocy, w takiej miłości, w jakiej nie byłam w tym życiu nigdy. A ostatnia pełnia dała mi takiego powera do transformacji, że zaczynam się obawiać, że odfrunę. Ale spokojnie, uziemniam się i nie tracę kontaktu z bazą 😉 Bosko jest! I wiem, że ten tatuaż to jedna z rzeczy, które się do tego przyczyniły. I przesyłam Ci za to moją ogromną Wdzięczność ❤ 

Michał: Sesja, którą doświadczyłem u Izy była moją pierwszą sesją tatuażu i zdecydowanie bardzo zaskakującą. Nigdy nie spodziewałbym się, że podczas tworzenia tatuażu poznam tak wspaniałą osobę, a także będę miał wglądy we własną osobowość. Czuć, że tatuaż jest robiony z pasją i ogromnym wkładem serca ❤️😌 Jestem niesamowicie wdzięczny za ten czas. Mam nadzieję, że nie jedna twórczość będzie przez Izę zmaterializowana na wielu ciałach oraz duszach 🙏 Dziękuję!