Tatuaż

Od początku 2019 roku rozwijam sztukę tworzenia tatuażu. Nie, zwykłego, banalnego rysunku na ciele, ale tatuażu magicznego, niosącego osobiste przesłanie i moc. Tworzę tatuaże w intencji DOBRA, które symbolizują kropeczki zrobione przy wzorze. Oznacza to, że podczas tatuowania, wkuwjąc igłę mantruję to słowo w myślach.

Moja przygoda rozpoczęła się od pierwszego tatuażu, który pojawił się na moim ciele w 2009 roku. Potem zaczęłam budować kompozycję na plecach. Cztery ostatnie sesje spędziłam z wyśmienitym tatuatorem Piotrem Szotem, który namówił mnie bym spróbowała swoich sił w tej dziedzinie. Pierwsze praktyki rozpoczęłam w salonie Friends Project w Bielsku-Białej, po trzech miesiącach zdecydowałam się na indywidualną pracę.

Tatuowanie jest bolesne, dlatego też najważniejsza jest dla mnie postawa psychiczna i praca z intencją! Świadomość i uważność tego, co się dzieje z naszym ciałem i psychiką poddaną bólowi. Oczywiście nie każdy tatuaż boli. Ale każdy może stać się przeżyciem mistycznym i swoistą inicjacją oraz symbolem, który będzie nas chronił i nadawał moc.

Podczas sesji tatuażu mocy otwieram przestrzeń wzywając siedem świętych kierunków, by wspierały cały proces. Używam także szałwii, Palo Santo, Rapeé, bębna czy kryształów.  Czasem długo rozmawiamy zanim odnajdziemy prawdziwą intencję, czasem sesja staje się szamańską podróżą, ceremonią, a czasami przybiera formę głębokiej rozmowy lub medytacji. 

Specjalizuję się w motywach roślinnych, świętej geometrii i  tworzeniu wzorów ochronnych, wykonanych głównie metodą dotworku. Jest to mniej bolesna metoda nakłuwania, gdzie wzór tworzy się z małych kropek. 

Dodatkowo wprowadzam także opcję transformowania starych tatuaży.  Nie będzie to jednak zwykły cover, ale przemiana energetyczna tatuażu, który nam już nie służy.

Wolne wzory znajdziesz tutaj.

Cena tatuażu zależna jest od czasu pracy, wielkości tatuażu, użytej techniki, kolorów tuszu, stopnia trudności. Jest więc ustalana z każdym indywidualnie. 

Istnieje możliwość zamówienia dwudniowej szamańskiej sesji tatuażu, gdzie podczas podróży przy bębnie idę po symbol mocy dla Ciebie. Na tej podstawie opracowuje wzór i tatuuję kolejnego dnia podczas ceremonii, przy obecności siedmiu świętych kierunków. Wtedy możliwy jest także nocleg u mnie w domu, co jest także świetną okazją do głębszego poznania się i odkrycia Twoich potrzeb, by jeszcze lepiej opracować tatuaż.

Miejsce: Maków Podhalański, malownicza górska miejscowość położona niedaleko Babiej Góry, najwyższego szczytu Beskidu Żywieckiego. Stąd masz 60km do Krakowa, 70km do Bielska-Białej, 40km do Żywca i  30km do Wadowic.

Zapisuje tylko na dany miesiąc!

Recenzje:

Natalia: Wykonany tydzień temu Tatuaż, wszedł mi z taką mocą do mojego Życia.. że czuję się przeszyta na wylot. Na wskroś dotknięta jego Mocą. Przeniknięta do szpiku kości jego Intencją.. jego emanującą Energią rozprzestrzeniającą się wokół mnie a przede wszystkim we mnie.. która także jest odczuwana przez innych. Czuje, że iskrzę, czuje że jestem w posiadaniu niezwyklej Siły.. czuje że Świecę.. unoszę się nad miastem.. Pojęłam także, dlaczego pragnęłam niemal natychmiastowo, bez czekania, na już (!) wykonać ten tatuaż… był mi kosmicznie potrzebny żeby obudzić w Sobie Życie, które zaczyna się tam, gdzie po prostu się zaczyna.. czyli w Kobiecym Ciele ♡ Witam ponownie Narodzona. Pozdrawiam Odrodzona i w’Niebo’wcięta ☆

Iza’Bella, Jesteś Piękna, Jesteś Boska, czynisz kosmiczne rzeczy i tworzysz Nowe.. dzieła Twoich rąk są nie do opisania… Wdzięczność za to że Jesteś i stworzyłaś dla mnie coś niesamowitego.

Joanna: Dzień dobry Kochani💕
Chcę podzielić się z Wami tym co dostałam wczoraj u Izabeli. Spędziłam u niej prawie cały dzień robiąc 2 tatuaże intencyjne. To z czym jestem teraz, to ogromna wdzięczność za piękne dzieła na moim ciele, ale to czego doświadczyłam będąc u niej, w trakcie wykonywania tatuażu, to czysta przyjemność, zrozumienie, uważność, wiedza, profesjonalizm i miłość, którą emanuje z niej ❤️
Wyjechałam o świcie, wróciłam nocą, ale było warto. Wróciłam nakarmiona, szczęśliwa, z pięknymi cudami na ciele. 
Z serca polecam spotkanie z Izą, które odbywa się na wielu poziomach… Niezapomniane przeżycie.
Dziękuję bardzo za ten dzień Izabelo🙏❤️
Z wdzięcznością.

Justyna: Chciałam Ci moja Kochana powiedzieć, że Twój tatuaż z moją intencją działa! Otóż w ostatnich tygodniach dzieje się u mnie bardzo dużo transformujących rzeczy a wczoraj zrozumiałam, że przebudziła się we mnie energia Kundalini ❤ Dla mnie to coś niezwykłego i przepięknego ❤ Jestem teraz w takiej mocy, w takiej miłości, w jakiej nie byłam w tym życiu nigdy. A ostatnia pełnia dała mi takiego powera do transformacji, że zaczynam się obawiać, że odfrunę. Ale spokojnie, uziemniam się i nie tracę kontaktu z bazą 😉 Bosko jest! I wiem, że ten tatuaż to jedna z rzeczy, które się do tego przyczyniły. I przesyłam Ci za to moją ogromną Wdzięczność ❤ 

Michał: Sesja, którą doświadczyłem u Izy była moją pierwszą sesją tatuażu i zdecydowanie bardzo zaskakującą. Nigdy nie spodziewałbym się, że podczas tworzenia tatuażu poznam tak wspaniałą osobę, a także będę miał wglądy we własną osobowość. Czuć, że tatuaż jest robiony z pasją i ogromnym wkładem serca ❤️😌 Jestem niesamowicie wdzięczny za ten czas. Mam nadzieję, że nie jedna twórczość będzie przez Izę zmaterializowana na wielu ciałach oraz duszach 🙏 Dziękuję!