Spotkania w Kręgu

W pracowni Sowa Studio odbywają się cykliczne spotkania w kręgu, dedykowane kobietom, jak i kręgi jedności łączące obie płcie. Obecnie prowadzę także kręgi online. Aktualne wydarzenia znajdziesz tutaj. Jeśli chcesz bym poprowadziła podobne warsztaty w Twojej placówce, napisz.

Idea spotkań w kręgu jest pradawna; wywodzi się z kultur plemiennych i wyrasta z przekonania, że wszyscy jesteśmy połączeni, nie tylko pomiędzy sobą, ale także z Wielkim Duchem, Źródłem wszelkiego istnienia, przejawiającym się w Naturze i nas samych, tworząc jeden wielki Krąg Życia. 

Na kręgach odnawiamy swoje połączenie z drugim człowiekiem, z Bogiem i z Naturą. Otwieramy się, otwieramy pole serca, otwieramy się na szczerość i autentyczność, pogłębiamy więzi i odkrywamy głębsze pokłady prawdy i samopoznania. 

Krąg to święta przestrzeń, gdzie uczestnicy obdarzają się wzajemnym zaufaniem i wsparciem. W kręgu wszyscy jesteśmy równi i każdy ma prawo głosu i każdy zostaje wysłuchany. To co zostało wypowiedziane w kręgu, pozostaje w kręgu, obowiązuje nas bowiem zasada poufności, prawdy i szacunku. W kręgu nie ma miejsca na krytykę, wulgaryzmy czy niechciane porady. Mówiącego obdarza się uważnością, empatią i wsparciem. Krąg przyjmuje nawet najtrudniejsze emocje, które potrzebują się wyrazić. A poznając prawdziwe ludzkie historie uczymy się wiele o sobie, o innych, a także uświadamiamy sobie, że nigdy nie jesteśmy osamotnieni. Zawsze jest ktoś, kto był w podobnej sytuacji i służy swoją mądrością i wsparciem. 

Krąg Kobiet 

Na kręgach spotykają się kobiety w różnym wieku, z odmiennym bagażem doświadczeń, niemniej jednak, pewne sytuacje i problemy pojawiają się w życiu każdej z nas. Wysłuchując osobistych historii oraz robiąc wspólnie ćwiczenia, możemy nawzajem nauczyć się jak lepiej radzić sobie w życiu, jak odpuszczać, jak kochać, jak pokonywać trudności. Spotkaniom zawsze towarzyszą rozmaite ćwiczenia oraz muzyka. 

Kobieta w Pełni- Krąg Kobiet ten cykl jest poświęcony kobietom, synchronizującym się z fazami Księżyca. Spotykamy się w każdą pełnię by wspólnie celebrować i przepracowywać to, co ona ze sobą niesie. W ciągu roku mamy 13 księżycowych pełni wchodzących w każdy znak Zodiaku. To niesie ze sobą potężną wiedzę, energię oraz właściwości, które przyswajamy i kierunkujemy na swoje działania, idee i twórczość.

Więcej o kręgach znajdziesz tutaj.