Roczny Kurs Szamański

Znane także jako Medicine wheel oraz Koło wewnętrznej integralności. 

Bazuje na 4 siłach jakimi są kierunki kardynalne: Wschód, Południe, Zachód, Północ, które stanowią mapę rzeczywistości oraz są duchowym narzędziem poznawania świata.
Każda siła ma swój odpowiednik w cyklu natury:
Wiosna, Lato, Jesień, Zima
Księżyc rosnący, Pełnia, Księżyc Malejący, Nów
Porę dnia: Poranek, Południe, Wieczór, Noc
Etapy życia: Dzieciństwo, Dojrzewanie, Umieranie, Odrodzenie
Sfery człowieka: Umysł, Ciało, Emocje, Dusza

Na zajęciach, które prowadzę uczymy się tego czym jest Szamańskie Koło Życia, jak je odnajdować w swojej rzeczywistości i jak z niego korzystać.

Dzięki pracy z Kołem Życia możemy wchodzić w cykle natury, pory roku czy dnia w bardziej świadomy sposób. Nie będziemy wtedy forsowali się na wieczór, wiedząc że jest to czas wejścia w głąb zanurzenia się w siebie, swoje emocje to przynosi nam Zachód i żywioł Wody. Natomiast największą dynamikę, siłę i chęć wchodzenia w kontakty z ludźmi będziemy mieli od południa, w czasie lata. Momentem na refleksje dotyczące sensu istnienia i relacji z Bogiem będą nas dopadać tuz przed snem, w wizjach i marzeniach sennych oraz w czasie Zimy, z kolei Wiosną, a także o poranku będziemy mieli największe skupienie intelektualne i siłę do planowania i budowania strategii.
Doba jest więc Rokiem w pigułce, miesiąc zawiera w sobie cykliczność Księżyca, Słońce wyznacza pory roku, a w nich zawiera się przestrzeń ludzkiego życia oraz strefa umysłu, ciała, emocji i duszy.