Zejście w Nów

Serdecznie zapraszam za wspólną Celebrację Nowiu w Kobiecym Kręgu online. Jest to otwarte spotkanie cykliczne, odbywające się w każdy nów Księżyca.

Nów to czas introwersji i głębokiego oczyszczania. Możemy zrzucić z siebie to, co już nam nie służy, a czego nie chcemy już dłużej ze sobą nieść.

Wszelkie postanowienia dotyczące zmiany nawyków, detoks czy dieta będą działały na nas z większa siłą i determinacją, a efekt będzie bardziej trwały.

Nów wspiera wszelkie rytuały skierowane są na odpuszczanie, odsyłanie, zamykanie etapów i otwieranie się na nowe wizje i rozwiązania. Dlatego też serdecznie Was zapraszam by skorzystać razem z tej energii i wspólnie w kameralnym gronie kobiet, wspierać się nawzajem w tym procesie.

Spotykamy się w każdy nów o 18:00 na platformie Zoom. Aktualne wydarzenia znajdziesz tutaj.

Wprowadzeniem do spotkania będzie omówienie szerzej energii Księżyca, a także wyjaśnienie zasad i nauk Kręgu. Byśmy miały świadomość, że razem tworzymy świętą przestrzeń wzajemnego szacunku, szczerości, poufności i wsparcia, która prowadzi nas do głębszego zrozumienia i uzdrowienia.

By wejść w przestrzeń sacrum zwołujemy siedem świętych kierunków, żywioły i istoty duchowe, które nas wspierają.

W Kręgu dzielimy się tym, co w nas żywe, co budzi w nas energia Księżyca, czym chcemy się podzielić i co wnieść do Kręgu.

Na spotkaniu robimy także krótką medytację,  by wejść jeszcze głębiej w siebie. Często robimy także rytuał uwolnienia z tego, czego już nie chcemy i zaproszeniu w to miejsce nowych jakości. Do tego potrzebna nam będzie kora z brzozy lub dwa małe patyczki i naczynie, w którym możemy je zapalić. Jeśli nie mamy takich rzeczy pod ręką, możemy użyć kawałka papieru.

Od wielu lat doświadczam niesamowitej medycyny kręgu i jestem pod ogromnym wrażeniem jej uzdrawiającego wpływu na uczestników. Serdecznie zachęcam do tworzenia takich wspólnot i szerzenia idei siostrzeństwa.

Co przygotować?
– dwa kawałki kory z brzozy lub dwa patyczki
– długopis
– miseczkę glinianą by móc w niej spalić patyczek lub korę
– zapałki, zapalniczkę, lub zapaloną świecę

Kiedy?
Nów w Bliźniętach, wtorek, 30. maja o 18:00

Nów w Raku, środa, 29 czerwca o 18:00

Nów w Lwie, czwartek, 28 lipca o 18:00

Spotkanie trwa ok 3 godziny.

Gdzie?
Platforma Zoom. Proszę zainstaluj sobie tą aplikację na telefonie lub na komputerze, wtedy wystarczy wejść w link, który podam po zgłoszeniu, a on przeniesie Cię do naszego wydarzenia. Czasem trzeba nacisnąć „dołącz z audio” lub inny tego typu komunikat.

WAŻNE Będę już o 17:50 i od tej godziny można wchodzić zamykamy o 18:07, po tym czasie nie będzie już można dołączyć!!!!

Składka jest dowolna, zwykle oscyluje w granicach 40-100zł

Konto PayPal lub Mbank, w raz z linkiem do wydarzenia podam po wcześniejszym zgłoszeniu, które proszę kierować na:
izabela.oldak@gmail.com, 791 940 466

Krąg trzyma Izabela Ewa Ołdak, artystka sztuk pięknych, malarka, tatuatorka, animatorka kultury. Od 12 lat kroczy szamańską ścieżką rozwoju i mistycyzmu. Trzyma Kręgi, prowadzi ceremonie i roczny kurs szamański, pracuje ze Zwierzętami Mocy i Tarotem. Od 2021 roku jest uczennicą szamanki, uzdrowicielki i psycholożki Evy Ruprechsberger, poznając techniki szamańskie Sandry Ingerman i Michaela Harnera.

Dziękuję i do zobaczenia ❤