O mnie

Izabela Ewa Ołdak – artystka sztuk pięknych o specjalizacji malarstwo. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Holenderskiego Instytutu Sztuki w Enschede. Inicjatorka i kuratorka rezydencji artystycznych Beyond Time/Poza Czasem, które w latach 2011-2017 gościły 24 artystów z 16 krajów.

Autorka wystaw, performanców, warsztatów i wydarzeń kulturalnych. Tworzy obrazy i mandale intencyjne, magiczno-symboliczne diagramy oraz obrazy przedstawiające Świętą Geometrię. W jej dorobku znajdują się także krajobrazy oraz dzieła o tematyce kobiecej. Aktualnie pracuje nad cyklem symbolicznych portretów.

Od stycznia do marca 2019 była na praktykach w salonie Friends Project Tattoo w Bielsku-Białej. Obecnie tworzy magiczne tatuaże w intencji DOBRA.

Izabela Ewa to kobieta o mocy Ognia. Praktykuje rytuały związane z tym żywiołem (Szałas Potu, Agnihotra, Święty Ogień) Pasjonuje się praktykami szamańskimi, ezoteryką i mistycyzmem. Wyznaje życie w zgodzie z Naturą, zdobywając wiedzę poprzez kontakt z przyrodą, pracą z Kołem Życia i Zwierzętami Mocy.

W 2010 roku została pobłogosławiona przez buriackiego szamana Walentina Chagdajewa, na wyspie Olchon leżącej na jeziorze Bajkał na Syberii. To wtedy dostąpiła i zrealizowała pierwsze rytuały, pozwalając na prowadzenie przez duchy Olchonu.
Od 2015 roku prowadzi CEREMONIE SZAŁASU POTU. Do tej praktyki została wprowadzona przez Wojciecha Jóźwiaka oraz wzbogacona poprzez uczestnictwo w ceremoniach prowadzonych przez Keitha Chief Moona, Davida Thomsona, Daniela Cortesa, Maestro Manuela Rufino, Valerie Salez oraz Nesa Kruka. Jej ceremonie są podróżą nie tylko poprzez kierunki świata i żywioły, ale także przez cztery etapy ludzkiego życia.

Zapoznała się także z technikami marszu transowego, chodzenia po ogniu oraz pogrzebu wojownika. Pracuje także ze snami i Roślinami Mocy.

Do tej pory odbyła dwukrotne odosobnienia medytacyjne (Vipassana) oraz liczne podróże w celach rozwoju duchowego (Syberia, Indie, Filipiny, Azerbejdżan, Maroko).

Izabela prowadzi także spotkania w KRĘGU (Kręgi Kobiet, Kręgi Mieszane, Twórcze Grono). Pracuje z bębnem szamańskim i drumlą, które traktuje jak wierzchowce przenoszące do innych wymiarów. Bęben służy jej także do wprowadzania w podróż np. w poszukiwaniu swoich Zwierząt Mocy. A ostatnio stał się także „płótnem”, na którym maluje magiczne symbole i wzory.

Jako znawczyni archetypów, symboli i żywiołów od wielu lat prowadzi rozmowy przy kartach, używając głównie TAROTA Thota, kart Bogiń, Przewodników Duchowych i kart Osho.

Na co dzień prowadzi pracownię artystyczną SOWA STUDIO w Bielsku-Białej, gdzie tworzy swoje mistyczne obrazy, prowadzi warsztaty i wydarzenia artystyczne, kręgi i spotkania indywidualne.

Więcej informacji w CV: pobierz