Portal Mocy

Portal Mocy to moja pracownia artystyczna, która mieści się w domu z ogrodem, w pięknej górskiej miejscowości jaką jest Maków Podhalański. Miasteczko położone jest na wschodnim brzegu Skawy, u stóp Beskidu Makowskiego. Przez Maków Podhalański przechodzą trzy szlaki turystyczne. Gorąco polecam szlak niebieski z przepięknym punktem widokowym na Makowskiej Górze. Można także wybrać się w dalsza podróż i wspiąć się na najwyższy szczyt Beskidów czyli na Babią Górę (1725 m n.p.m.).

Portal Mocy jest magicznym miejscem transformacji, to miejsce pełne sztuki, muzyki, antyków, pięknych kolorów i zapachów. Przestrzeń ta w głównej mierze funkcjonuje jako pracownia artystyczna, w której powstaje malarstwo wizyjne, obrazy o tematyce kobiecej, a także szamańskie wizje Zwierząt Mocy, ceremonii, mandale i święta geometria.  Znajdziesz tutaj także malowane bębny i grzechotki, kolczyki z piór i biżuterię. W pracowni powstają również tatuaże intencyjne tworzone w ramach szamańskiej ceremonii. 

Odbywają się tutaj rozmaite warsztatyspotkania i koncerty. Świętujemy przejścia pór roku, celebrując przesilenia i równonoce, natomiast w księżycowe pełnie zasiadamy w Kręgu Kobiet.

Gości zapraszamy do wpisania się w naszą Kronikę Portalu Mocy, która rośnie z każdym wydarzeniem 🙂

Są tutaj także dwa pokoje gościnne, które można wynająć za 60zł od osoby. Inne pokoje i salon także są przystosowane do spania, jeśli robimy warsztaty grupowe z noclegiem. Do dyspozycji jest także duża kuchnia, dwie łazienki i ogród.

Na pokładzie jest także Rysia i Luna. Także zapraszam ludzi, którzy lubią przebywać ze zwierzętami 😀

Aby być na bieżąco dołącz do grupy na FB Portal Mocy

Serdecznie zapraszam do tego niezwykłego miejsca!

Kontakt