Kosmiczna Manta Ray

Przedstawiam Wam mój najnowszy obraz pt.: „Kosmiczna Manta Ray”.

Ten niezwykły obraz przedstawia płaszczkę unoszącą się na tle kosmicznego nocnego nieba. Namalowałam ją na drewnianym tondzie o średnicy 100cm, chyba wszystkim i możliwymi rodzajami farb.

Manta przenosi nas w magiczny świat, w którym duchowy aspekt, zwierzęta mocy, mistycyzm, kosmos i ocean uczuć i emocji łączą się w jedno.

Patrząc na ten obraz, można mieć wrażenie jakbyś i ty unosił się ponad swoimi codziennymi problemami i zanurzał się w niezwykłym świecie, w którym wszystko jest możliwe. Kosmiczna Manta Ray przypomina nam o sile i pięknie natury, o duchowym aspekcie życia, który często pomijamy na co dzień, o tym, że zawsze możemy się wznieść ponad trapiące nas myśli czy emocje.

Płaszczka jest także  jednym z moich zwierząt mocy. Jest strażniczką bramy Zachodu.  W wielu kulturach wierzono, że te zwierzęta mogą pomóc nam w osiągnięciu naszych celów, potrafią zejść aż na samo dno morza czy oceanu, ale także wzbić się na powierzchnię, ponad taflę wody. Dlatego zawsze pomagają nam wzmocnić duchową siłę i towarzyszą w podróży do naszego wewnętrznego źródła zasilania, pomagają nam także wrócić z odległych głębin z powrotem na powierzchnię.

Nie sposób także nie zauważyć kosmicznego tła, które dodaje obrazowi jeszcze bardziej magicznego wyrazu. Przenosi nas ono w niezwykły świat kosmicznych tajemnic, które mogą być inspiracją dla naszych duchowych poszukiwań. Podkreśla też duchowy charakter zwierzęcia, które nie ma solidnej struktury, jest zbudowana z subtelnych form różnokolorowych falujących kresek.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z galerią moich prac.