Wzory na Tatuaże Mocy

Jesień sprzyja tatuowaniu, więc puszczam nową serię wzorów na tatuaże mocy, które są tworzone w przestrzeni ceremonii. Dzięki temu taki tatuaż staje się naszym osobistym symbolem magicznym, zaklęciem, modlitwą, zapisem ważnego wydarzenia czy konkretnej wartości jaką uosabia. 

Przed rozpoczęciem pracy okadzamy się szałwią lub innymi ziołami oczyszczając atmosferę, stres i wszelkie napięcia. Zapalam świecę intencyjną  i otwieram przestrzeń wzywając siedem świętych kierunków, żywioły i duchowych opiekunów, by wspierały cały proces. Dzięki temu przestrzeń tatuażu jest przestrzenią czystą, bezpieczną i chronioną. Otwiera ona także możliwość wewnętrznej pracy z aktualnymi, trapiącymi nas tematami, na które otrzymujemy rozmaite wglądy i wskazówki.

Podczas takiej sesji często wchodzimy w proces głębokiej rozmowy, uwalniania emocji, pracy z bólem i intencją. 

Każdorazowo jest to niezapomniane doświadczenie.

Tatuuje w swojej pracowni Portal Mocy, która jest przestrzenią wielu twórczych aspektów i ekspresji, i znajduje się w Makowie Podhalańskim. Dla przybyszów z daleka mam także opcję z noclegiem w pokoju gościnnym. 

Cena tatuażu zależna jest od ilości pracy, wielkości tatuażu, użytej techniki, kolorów tuszu, stopnia trudności itp. Jest więc ustalana z każdym indywidualnie, najczęściej po zakończonej pracy. Orientacyjnie za tatuaż do 10cm to koszt 300-500zł, do 17cm cena to 500-900zł za większe wzory powyżej tej sumy. Duże kompozycje na całe plecy to już koszt kilku sesji.
 
Zapisy otwarte, aby umówić się na wizytę proszę o kontakt.

Więcej o tatuażach jakie tworzę znajdziesz tutaj.

Kobiece

Zwierzęta Mocy

Szamańskie i celtyckie

Wzory ze zboża